UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn

UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn

VII Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w szachach rodzinnych

17 czerwca w szkole Podstawowej nr 10 w Olsztynie odbył się VII Turniej Rodzinny w szachach. W turnieju wzięła udział rekordowa ilość par, bo aż 31!
Najmłodsza uczestniczka, Amelka, miała 5 lat, a najstarszy uczestnik… tyle, na ile się czuje.

Podczas emocjonujących partii wyniki schodziły na bok, a liczyła się tylko dobra zabawa i gra sama w sobie. Zdecydowana większość uczestników chwaliła sobie udział w zawodach oraz deklarowała chęć udziału w następnych edycjach turnieju.

Pierwszych sześć par zostało nagrodzonych pucharami oraz medalami, a wszystkie szachowe rodziny otrzymały medale za udział, dyplom oraz nagrodę rzeczową w postaci książki, nie tylko szachowej, lub skoczka antystresowego, który niewątpliwie przyda się nieraz w trakcie, jak i po niejednej partii szachowej.

Ostatecznie turniej wygrała bezapelacyjnie para Olek Kopacki/Konrad Ingielewicz, drugie miejsce zajęli bracia Klimiuk wyprzedzając Bucholtzem rodzinę Bieleckich.
Za poczęstunek serdecznie dziękujemy piekarni Cymes oraz Ryśkowi Wieniarskiemu za sprawne załatwienie sprawy.
Podziękowania za pomoc i wsparcie przed, w trakcie oraz po turnieju dla Krzyśka Cisa z Szachy Barczewo, dla Weroniki, Kingi, Marka oraz Mikołaja za sprawną obsługę turnieju.

Podziękowania przede wszystkim dla uczestników za udział, rewelacyjną atmosferę, jaką stworzyli oraz podejście z ogromną dawką humoru do zawodów.

Na koniec chcielibyśmy również serdecznie podziękować pracownikom Szkoły Podstawowej nr 10 w Olsztynie za udostępnianie swoich pomieszczeń w mijającym roku szkolnym oraz za ich cierpliwość do nas oraz świetny humor. Dziękujemy.

Podziękowania kierujemy również na ręce Pani Dyrektor Anny Żarczyńskiej, bez niej nie byłoby nas z turniejami w SP nr 10 w tym roku szkolnym. Baaardzo dziękujemy.

Projekt w takiej oprawie nie mógłby się odbyć bez środków z GPPiRPA oraz PN pozyskanych dzięki Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie
UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn