UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn

UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn

Turniej Mikołajkowy z Pałacem Młodzieży

Dziś gościliśmy szachistów na Turnieju Mikołajkowym z Pałacem Młodzieży. Turniej był skierowany do dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych oraz szkół średnich. W zawodach wzięło udział aż 52 zawodników.
Z uwagi na dużą ilość dzieci do lat 7 utworzyliśmy 2 grupy turniejowe:
Grupa do lat 7 – 13 dzieci
Grupa open – 39 dzieci i młodzieży
W grupie przedszkolnej wygrała Zofia Świętoń z Kętrzyna, przed Robertem Joć z Olsztyna oraz Franciszkiem Jóźwiakiem z Barczewa.
Grupę sędziowała Weronika Kaznowska przy pomocy Krzyśka Cisa.
W grupie open wygrał Kuba Rodziewicz-Bielewicz, przed Krzyśkiem Zawalem oraz Mikołajem Szelągiem, wszyscy z Olsztyna.
Grupę sędziował Mirosław Kaznowski przy pomocy Kingi Kaznowskiej.
W grupie open pierwszych 6 miejsc premiowane było pucharami, a w grupie przedszkolnej puchary otrzymała pierwsza trójka zawodów.
Wszyscy zawodnicy otrzymali słodkie mikołajkowe upominki. Dodatkowo każdy dostał pamiątkowy medal, dyplom oraz słodką nagrodę za udział – wszystkie nagrody wręczała wicedyrektor Pałacu Młodzieży, Pani Alicja Opalińska.
Za poczęstunek serdecznie dziękujemy Pałac Młodzieży Olsztyn
Podziękowania za pomoc i wsparcie przed, w trakcie oraz po turnieju dla Krzyśka Cisa z Szachy Barczewo, dla Kingi oraz Weroniki za sprawną obsługę turnieju.
Podziękowania także dla wszystkich uczestników za udział, rewelacyjną atmosferę jaką stworzyli oraz podejście z ogromną dawką humoru do zawodów.
Na koniec chcielibyśmy również serdecznie podziękować pracownikom Pałacu Młodzieży w Olsztynie, za całą pomoc oraz za ich cierpliwość do nas i świetny humor. Dziękujemy 💛
Zawody w takiej oprawie odbyły się dzięki dofinansowaniu ze środków GPPiRPA oraz PN pozyskanych dzięki Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie
UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn