UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn

UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn

Rodzinny Turniej Szachowy

Dzisiaj w Pałac Młodzieży Olsztyn odbył się Rodzinny Turniej Szachowy. W turnieju wzięła udział rekordowa ilość par, bo aż 24!
Najmłodszy uczestnik miał 5 lat, a najstarszy uczestnik… tyle, na ile się czuje.
Wśród grających nie mogło zabraknąć dzieci z naszego klubu.
Podczas emocjonujących partii wyniki schodziły na bok, a liczyła się tylko dobra zabawa i gra sama w sobie. Zdecydowana większość uczestników chwaliła sobie udział w zawodach oraz deklarowała chęć udziału w następnych edycjach turnieju.
Pierwszych siedem rodzin zostało nagrodzonych pucharami oraz medalami, a wszystkie szachowe rodziny otrzymały medale za udział, dyplom oraz nagrodę rzeczową.
Ostatecznie turniej wygrała bezapelacyjnie rodzina Chełstowskich, przed dwoma naszymi drużynami, rodziną Dudzińskich, która wyprzedziła lepszym bilansem wygranych na pierwszej szachownicy rodzinę Frydrych.
Za poczęstunek serdecznie dziękujemy Pałacowi Młodzieży w Olsztynie.
Podziękowania za pomoc i wsparcie przed, w trakcie oraz po turnieju dla Krzyśka Cisa z Szachy Barczewo, dla Kingi oraz Mikołaja Szeląga za sprawną obsługę turnieju.
Podziękowania przede wszystkim dla uczestników za udział, rewelacyjną atmosferę, jaką stworzyli oraz podejście z ogromną dawką humoru do zawodów.
Na koniec chcielibyśmy również serdecznie podziękować pracownikom Pałacu Młodzieży w Olsztynie, za całą pomoc oraz za ich cierpliwość do nas oraz świetny humor. Dziękujemy.
Projekt w takiej oprawie nie mógłby się odbyć bez środków z GPPiRPA oraz PN pozyskanych dzięki Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie
UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn