UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn

UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn

IV Memoriał Ireny Warakomskiej

W dniach 6 -13 sierpnia byliśmy na IV Memoriale Ireny Warakomskiej w Suwałkach. Uczestnikom sprzyjała pogoda i dobre humory. W Memoriale brało udział 5 naszych klubowiczów: Krzyś i Tomek Zawal, Kuba Rodziewicz-Bielewicz, Kinga i Weronika Kaznowskie.
Podczas pobytu dzieciaki zaliczyły kręgle, bilard, jezioro, dużo spacerów oraz wycieczkę krajobrazową dzięki Panu Januszowi Kitewskiemu.
Ogromne gratulacje należą się Panu Tomaszowi Rakowi za wygranie rywalizacji w grupie B oraz Igorowi Janikowi, który w bardzo silnie obsadzonej grupie A zajął 2 miejsce.
Oprócz naszych klubowiczów, z Olsztyna przyjechali i dzielnie walczyli: Paweł Dietrich z tatą Grzegorzem, Aleks Olsztyn z UKS Kopernik Olsztyn, Bartek Kitewski, Patryk Małecki oraz Bolek Goździewski z UKS Trzydziestka Olsztyn.
Nie zabrakło również naszego Prezesa Związku z córką Wiktorią.
Z naszych klubowiczów najlepiej wypadł Kuba, który w swojej grupie zajął 7 miejsce.
Poszczególne wyniki:
UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn