UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18

W dniach 9-16 marca w Szklarskiej Porębie odbyły się Mistrzostwa Polski do lat 16 oraz 18.
W zawodach wzięła udział nasza zawodniczka, Weronika Kaznowska, która grała w grupie dziewcząt do lat 16.
Weronika spisała się naprawdę rewelacyjnie, osiągając ostatecznie 19 miejsce z 5 punktami, ze stratą do czołowej 10-tki tylko 0,5 pkt, a do 4 miejsca tylko 1 pkt. Patrząc na wyniki grupy do lat 15-tu wygląda to jeszcze lepiej, ponieważ w tej grupie zajęła 9 miejsce, gdzie 0,5 pkt dzieliło ją od miejsca 3-go.

Dodatkowo dzięki dobrej postawie, Weronika zyskała 2 pkt SSM dla naszego województwa. No i FID +86 pkt.

W zawodach wzięli udział również inni zawodnicy z naszego województwa.
Tradycyjnie Lidka Czarnecka – UKS Skoczek Elbląg, spisała się bardzo dobrze zajmując ostatecznie 12 miejsce i 4 pkt SSM, a w grupie do lat 15 tylko nieszczęsny bucholtz zabrał jej medal i zajęła 4 miejsce.
Z bardzo dobrej strony pokazali się także pozostali zawodnicy z województwa:

Chłopcy do lat 18:
16. Adam Jordan UKS Trzydziestka Olsztyn – 5 pkt (tylko 0,5 pkt) do czołowej 10-tki) i 2 pkt SSM, no i FIDE + 141 REWELACJA!
31. Artur Hrymowicz UKS Trzydziestka Olsztyn – 4 pkt (tylko 0,5 pkt zabrakło do punktowanego miejsca)

Chłopcy do lat 16:
37. Michał Kozłowski UKS Trzydziestka Olsztyn – 3,5 pkt (Michał stoczył rewelacyjne i ciężkie boje z najlepszymi ze swojej grupy, o czym świadczy FIDE na plusie), W kategorii do lat 15 zajął 19 miejsce.