UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn

Finał GP województwa w szachach szybkich

W dniu 16 grudnia odbył się finałowy turniej GP województwa w szachach szybkich, którego gospodarzem był MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn, zwycięzca zeszłorocznego cyklu GP.
W zawodach wzięło udział 70 zawodników.

Nasi juniorzy jechali bronić 3 miejsca drużynowo, na miejscu okazało się, że nieoczekiwanie do składu dołączył senior Dariusz Krzywicki z synem Michałem. Dzięki temu o 3 miejsce klubu byliśmy spokojni.
Ostatecznie graliśmy w składzie:
Dariusz Krzywicki, Michał Krzywicki, Jan Suchocki, Kuba Rodziewicz-Bielewicz, Weronika i Kinga Kaznowskie.

Nasi zawodnicy zagrali rewelacyjnie i nie dość, że spokojnie obronili 3 miejsce, to po ostatniej rundzie okazało się, że drużynowo wskoczyliśmy na 2 miejsce!!!

Ale to nie koniec atrakcji.
Dariusz Krzywicki ostatecznie zajął 2 miejsce w turnieju, Kuba Rodziewicz zajął 1 miejsce wśród chłopców do lat 10, a Weronika zdobyła tytuł najlepszej zawodniczki w turnieju.