Zakończyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Naszych czterech muszkieterów pokazało jak się walczy i cała czwórka zanotowała świetny występ. Można śmiało powiedzieć, że wszyscy wrócili „z tarczą”.
Najlepszy wynik z naszej ekipy uzyskał Filip Chodań, który zdobywając 5,5 pkt (ani jednej przegranej partii!!!) zajął rewelacyjne 4 miejsce ustępując podium jedynie bucholtzem, ale za to może cieszyć się zasłużenie zdobytą II kat szachową.