UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn

UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn

Festiwal Gwiazda Północy 2020

Od 19 do 25 stycznia nasi klubowicze uczestniczyli w obozie „Ferie z Koroną”, organizowanym wspólnie z klubem UKS Korona Gdańsk. Obóz odbywał się równolegle z Festiwalem szachowym „Gwiazda Północy”, w którym nasi zawodnicy również brali udział.

czytaj więcej ...

Blitz Noworoczny

4 stycznia w sali konferencyjnej Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych odbył się Blitz Noworoczny z UKS Trzydziestka.

czytaj więcej ...

I Turniej Grand Prix UWM w szachach błyskawicznych

Serdecznie zapraszamy na I Turniej Grand Prix UWM w szachach błyskawicznych.

czytaj więcej ...

Program „KLUB”

Od trzech lat Ministerstwo Sportu i Turystyki prowadzi program „Klub”, w ramach którego wspiera przedsięwzięcia z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży.

czytaj więcej ...

Mistrzostwa Nestorów Warmii i Mazur w szachach szybkich 2019

W dniu 17 listopada w Szkole Podstawowej nr 15 w Olsztynie odbyły się MISTRZOSTWA NESTORÓW WARMII I MAZUR W SZACHACH SZYBKICH 2019 zorganizowane przez Fundację „Szalony Krasnolud”, UKS Kopernik Olsztyn, klub Czarni Olecko oraz WMZSzach.

czytaj więcej ...

Międzynarodowy Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości w Gminie Pruszcz Gdański

11 listopada odbył się III Międzynarodowy Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości w Przejazdowie. W turnieju wzięli udział Daniela oraz Marceli Rydzewscy wraz z tatą Pawłem.

czytaj więcej ...

Turniej Niepodległości Warszawa

W dniu 11 listopada odbył się w Warszawie turniej z okazji Niepodległości Polski. W silnie obsadzonej grupie C (do lat 10) zagrał Krzyś Zawal. Ostatecznie Krzyś zajął 43 miejsce, a w swojej kategorii wiekowej (do lat 7) po dobrej grze zajął wysokie 3 miejsce. Duże brawa i gratulacje. Szczegółowe wyniki

czytaj więcej ...

Otwarte Mistrzostwa Województwa w szachach szybkich

W dniu 10.11.2019 odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa w szachach szybkich. Na udział w turnieju zdecydowało się 28 zawodników z naszego województwa, ale również mieliśmy zawodników z Nowego Dworu Mazowieckiego.

czytaj więcej ...

IV TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty

W dniu 26 października odbył się IV TSz o Puchar Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty. Turniej był podzielony na 4 kategorie: Przedszkola, Klasy I-IV, Klasy V-VIII, oraz Szkoły ponadpodstawowe.

czytaj więcej ...

II Branżowe Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych

W dniu 18 października odbyły się II Branżowe Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych. Jednym z uczestników był Tomasz Kupryjaniuk. Po bardzo dobrej grze, pan Tomasz zajął ostatecznie IV miejsce z niewielką stratą do III miejsca. Ogromne gratulacje!!! Szczegółowe wyniki

czytaj więcej ...
UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn